• Vznik turnaje

  images/LC_uvod.jpg

  Turnaj Lazor cup vznikl v roce 2009, kdy jsme se rozhodli, že zkusíme uspořádat halový futsalový turnaj ve Vyškově, poněvadž přes zimu se futsalová soutěž nehraje a většina okresních mužstev má přestávku

  img-1
 • 1. ročník - 2009

  images/lc_2009.jpg

  Do 1. ročníku turnaje se přihlásilo 8 mužstev a z překvapivého vítězství se nakonec radovalo mužstvo Kozlan, které bylo dobře poskládané z hráčů více klubů. Ve finále přehráli Lazor - Domus.
  čtěte dále

  img-2
 • 2. ročník - 2010

  images/LC_2010.jpg

  tohoto ročníku se zúčastnilo 10 mužstev, které byly rozděleny do dvou skupin. Kvalita turnaje se zvedla přihlášením nových týmů, především týmu Tatranu Rousínov, který reprezentovali hráči kopané, dále mužstvo Werner Vyškov složené z dorostenců Vyškova. Vítězem se stalo mužstvo z Rousínova.
  čtěte dále

  img-3
 • 3. ročník - 2011

  images/LC_2011-1.jpg

  Do tohoto ročníku se opět přihlásilo 10 mužstev. Objevily se zde opět některá nová mužstva, Pivovar Vyškov, Šmatloni. Favoritem turnaje se stalo divizní mužstvo Pivovaru Vyškov, které nakonec svou roli potvrdilo a porazilo ve finále Werner, s kterým prohráli ve skupině.
  čtěte dál

  img-4
 • 4. ročník - 2012

  photos/4_rocnik.png

  Pivovar obhájil. Tohoto ročníku se zúčastnilo 13 mužstev, které byly rozděleny do tří skupin. Boje ve skupinách byly velmi napínavé a také vyřazovací část nepostrádala na dramatičnosti a překvapení. Největším překvapením bylo mužstvo z Bukoviny, které skončilo na 3. místě.
  čtěte dále

  img-1
 • 5. ročník - 2013

  images/hala2.png

  Turnaje se v tomto roce zúčastnilo 16 mužstev, kvalita mužstev se každým rokem zvyšuje a vyhrát tento turnaj bude každým rokem těžší a mužstvo, které se z vítězství bude radovat, určitě získá i prestiž. 5. ročník vyhrálo mužstvo BUKA BOYS, před Lazorem - Domus a mužstvem Darmo pokus, které v zápase o třetí místo, překvapivě porazilo vítěze dvou předchozích ročníků Pivovar Vyškov.
  čtěte dále

  img-2
 • 6. ročník

  images/hala3.jpg

  Tento ročník ovládlo mužstvo Vamos Vyškov, které si připsalo jedinou porážku s pozdějším finálovým soupeřem BUKABOYS ve skupině, ale ve finále koncertovalo a nasázelo svému soupeři 4 branky a zaslouženě získali vítězství.
  čtěte dále

  img-4
 • Občerstvení

  images/obcertveni1.png

  Občerstvení je zabezpečeno po celou dobu turnaje přímo v areálu haly. V naší nabídce jsou párky, klobásy, alkoholické i nealkoholické nápoje, káva, čaj, cukrovinky a bude vás zde obsluhovat příjemná a pěkná obsluha.

  img-3
 • Občerstvení

  photos/9.jpg

  Občerstvení je zabezpečeno po celou dobu turnaje přímo v areálu haly. V naší nabídce jsou párky, klobásy, alkoholické i nealkoholické nápoje, káva, čaj, cukrovinky a bude vás zde obsluhovat příjemná a pěkná obsluha.

  img-1
 • Ceny

  photos/10.jpg

  Pro první tři mužstva budou připraveny poháry, diplomy, šampaňské a samořejmě také další věcné ceny. Hodnotí se také nejlepší střelec, nejlepší hráč a nejlepší brankář. Nejlepší cenou asi ale je, zahrát si dobrý futsal a odejít z turnaje spokojen a zdráv. O to se budeme snažit, aby se vám na našem turnaji líbilo.

  img-2
 • Ceny

  photos/ceny1.png

  Pro první tři mužstva budou připraveny poháry, diplomy, šampaňské a samořejmě také další věcné ceny. Hodnotí se také nejlepší střelec, nejlepší hráč a nejlepší brankář. Nejlepší cenou asi ale je, zahrát si dobrý futsal a odejít z turnaje spokojen a zdráv. O to se budeme snažit, aby se vám na našem turnaji líbilo.

  img-4

 

Propozice

Lazor cup 2017 - 8. ročník turnaje

Organizujeme již 8. ročník futsalového turnaje a těšíme se na setkání s Vámi na našem turnaji, kde se pro vás budeme snažit zabezpečit co nejlepší podmínky, aby se vám na turnaji líbilo a určitě k nám v příštím roce znovu zavítali. Všechny přihlášené mužstva na turnaji srdečně vítáme a přejeme všem pěkný sportovní zážitek a hodně štěstí v turnaji – futsalový oddíl Lazor-Domus Vyškov

Organizační štáb


Hlavní pořadatel - Josef LIČKA
Členové OŠ - Vojtěch NOVOTNÝ, Martin LIČKA

Hrací systém:

Týmy jsou rozděleny do skupin po 4 nebo 5 mužstvech, ze kterých postupují do čtvrtfinále první dva týmy ze skupin pokud jsou 4 členné skupiny. Pokud jsou dvě skupiny po 5 mužstvech postupují 4 mužstva do čtvrtfinále. . Pokud by bylo vše shodné, rozhodnou o postupujícím pokutové kopy mezi těmito mužstvy, (popř. los, dle dohody mezi týmy a hlavním pořadatelem), . Semifinále. Zápas o 3. místo a finále.

Soupiska:

Soupiska (odevzdaná před prvním zápasem) obsahuje neomezený počet hráčů, včetně jejich čísel, pod kterými budou zaznamenávány jejich branky. Každý hráč může startovat na tomto turnaji pouze za jedno mužstvo!

Soupiska ke stažení zde

Výstroj družstev:

Požadována je pouze sada jednotných dresů s čísly. Chrániče ani štulpny nejsou povinné. Všichni hráči musí mít sálovou obuv (turfy nejsou povoleny).

Míče:

Hraje se futsalovými míči č. 3 se sníženým odskokem - dle stanov FIFA.

Pojištění:

Turnaj není pojištěn. Každý hráč, který nastoupí do zápasu, startuje na vlastní nebezpečí. Pořadatel rovněž nezodpovídá za případné hmotné ztráty..

Povinnosti mužstev:

Dostavit se ke svému utkání dle stanoveného rozpisu. Čekací doba na turnaji není žádná! Mužstvo, které se k utkání nedostaví dle rozpisu, prohrává kontumačně 0:3. Mužstvo, které se nedostaví k více než dvěma utkáním bude ze soutěže vyloučeno a všechny jeho výsledky anulovány.

Ceny:

Věcné ceny a diplomy obdrží mužstva na 1. - 4. místě, nejlepší hráč, střelec a brankář.

Občerstvení:

Během konání turnaje bude pro všechny zúčastněné k dispozici stánek s občerstvením s prodejem párků, klobás, nealko i alko nápojů, kávy apod.

Technická ustanovení - pravidla hry:

 • Hraje se podle pravidel futsalu FIFA, která jsou upravena pro tento turnaj.
 • Na jednotlivé utkání v turnaji může za mužstvo nastoupit maximálně 12 hráčů (4 + 1 a 7 náhradníků). Střídání se provádí během hry hokejovým způsobem.
 • Hrací doba je pro všechna utkání určuje pořadatel dle počtu přihlášených týmů.
 • Oddechový čas v průběhu utkání není.
 • Brankář rozehrává míč do hry výhozem z ruky po celé hrací ploše.
 • Aut a roh se rozehrává z pomezní čáry (do 4 vteřin) kopem ze země.
 • Brankář nesmí chytat "malou domů" do ruky a nesmí mít míč pod kontrolou v držení déle než 4 vteřiny, také platí ustanovení o "druhém" hraní brankáře.
 • Vzdálenost všech hráčů soupeře od míče při autovém, rohovém, přímém a nepřímém kopu je 5 metrů
 • Značka pokutového kopu je 6 metrů.
 • V každém utkání se načítají 4 akumulované fauly a při pátém a každém dalším faulu je zahráván kop z místa přestupku, případně ze značky 10 m PK.
 • Vyloučeného hráče může mužstvo po 2 minutách času oslabení nahradit jiným hráčem. Pokud mužstvo během dvouminutového oslabení inkasuje branku, může nahradit vyloučeného hráče jiným hráčem i před vypršením trestu
 • Pořadatel si vyhrazuje právo určit výši trestu vyloučeného hráče. Pokud nebude ČK udělená za brutální zákrok nebo za fyzické napadení, může hráč v následujícím utkání nastoupit.

O pořadí rozhoduje:

(vítězství 3 body, remíza 1 bod, prohra 0 bodů):

 1. větší počet získaných bodů ze všech utkání
 2. vzájemný zápas dvou nebo více mužstev (malá tabulka)
  1. větší počet získaných bodů z malé tabulky
  2. větší rozdíl branek z malé tabulky
  3. větší počet vstřelených branek z malé tabulky
 3. větší rozdíl branek ze všech utkání
 4. větší počet vstřelených branek ze všech utkání
 5. kriterium fair - play (menší počet ČK, v případě shody menší počet ŢK)
 6. los

Play off (vyřazovací část):

V případě nerozhodného výsledku v zápase vyřazovací části rozhoduje o postupujícím střelba ze značky pokutového kopu (3 hráči na každé straně). Pokud je i nadále stav nerozhodný, pokračuje se v „náhlé smrti“ až do rozhodnutí - tzn., že se kope po jednom střelci z každého mužstva. V tomto prodloužení již může penaltu kopat jakýkoli hráč - včetně toho, který již penaltový kop zahrával v úvodní sérii..

Poznámka:

V pravomoci pořadatele je určit s konečnou platností herní systém turnaje, rozpis utkání a všechny případné změny propozic turnaje..Hlavní strana Lazor - Domus
Hlavní strana Lazor cup
Přihlášené mužstva
Los turnaje
Propozice
Výsledky
Statistiky

Organizační štáb

Josef Lička tel. 728 250 270
Petr Uhlíř tel. 775 244 943
Martin Lička tel. 775 141 043
E-mail lazorvyskov@gmail.com
Číslo účtu: 249032737/0300
Soupiska ke stažení: Zde
Propozice ke stažení: Zde

Kontaktní adresa

Josef Lička
Osvobození 8
682 01 Vyškov

Zde uvádíme kontakty na organizační štáb turnaje, dále ke stažení soupisku, kterou je třeba vyplnit a dodat před zahájením turnaje se jmény hráčů a čísly dresů buď před prvním zápasem nebo zaslat vyplněnou na e-mail.


Video z roku 2013Video z roku 2012Lazor - Domus na Facebooku

facebook