Futsalový Lazor Domus zvýšil naději na postup

Vyškov – Předehrávku s okresním rivalem zvládli a ostatní výsledky krajského přeboru jim hrály do not. Futsalisté Lazoru Domus Vyškov mají stále naději na postup do divize a dokonce větší než před minulým dvoukolem, kdy se jim vůbec nedařilo.


Diskutovat (0) 6.4.2011 12:43 aktualizováno 6.4.2011 14:46

Futsal, krajský přebor: lavička Sappora Manerov
Futsal, krajský přebor: lavička Sappora Manerov
Autor: Deník/Zdeněk Vlach

Okresním derby v hale ZŠ Purkyňova porazil Lazor Domus Vyškov zaslouženě Sapporo Manerov 5:2. Vyškovští měli více ze hry a více šancí, přičemž Manerovské ještě několikrát podržel výborný brankář Antonín Brtník. „Chytil tak pět šest našich tutovek. Tentokrát jsme hráli opravdu dobře a doufám, že nám forma vydrží do konce. O postupu se bude asi rozhodovat až v posledním kole,“ chválil spokojený kouč Lazoru Josef Lička starší.

Vyškované mají svůj osud ve vlastních rukou. Za vedoucím týmem Kalábek Lino Brno B sice zaostávají o čtyři body, ale mají o dva zápasy méně. Tedy možnost získat šest bodů. Ale všechno ještě mohou zkomplikovat další dva silné týmy v pořadí na třetím a čtvrtém místě, Líšeň B a Pískovna Černovice. S Líšní bude Lazor hrát tuto sobotu v Křenovicích, s Černovicemi v posledním turnaji 17. dubna v Pohořelicích.

Zatímco Vyškovským jde o všechno, Sapporo může krajský přebor dohrávat v klidu. V derby určitě přispělo k dobré podívané. „Ale nepodařilo se nám navázat na výkon z minulé soboty proti Slovanu Brno a Kuřimi. Lazor hrál konečně v úplné sestavě a na hře to bylo znát. Sice jsme prohráli, ale dlouhou jsme drželi se soupeřem krok a pátou branku jsme dostali až v samotném závěru při hře bez brankáře. Utkání se muselo líbit,“ sdělil chválený chytající kouč Sappora Brtník.

Krajský přebor

Lazor Domus Vyškov – Sapporo Manerov 5:2 (2:0)

Branky: M. Lička, Jiří Stříž, Mikloška, V. Novotný, Gottvald – Babica, Pospíšil.

Lazor: Kopáček – M. Lička, J. Lička ml., V. Novotný, F. Novotný, Mikloška, Gottvald, Jiří Stříž, Jan Stříž.

Sapporo: A. Brtník – Kremlička, Pospíšil, Dufek, L. Brtník, Tobolík, Babica, Donnerberger, Kolečkář.

 Diskuse k článku neobsahuje žádné příspěvky

E-paper - elektronická podoba tištěné verze

Náhled deníku Elektronické
vydání novin

73 deníků: najděte si svůj

Vybrat deník podle lokality