futsalového oddílu

Lazor - Domus Vyškov

an image

DOMUS Nábytek je tradičním prodejcem kvalitního nábytku se sídlem ve Vyškově. V naší prodejně najdete široký sortiment nábytku jako:
ložnice, obývací a dětské pokoje, sektorový nábytek, masivní nábytek, kuchyně, postele, válendy, dvoulůžka, rozkládací pohovky, patrové postele, matrace, rošty - "svět vašho spánku", stoly, židle, rohové lavice a další...
Více informací zde

an image

Firma AGROPT spol. s r.o. poskytuje mechanizační služby pro zemědělce. Specializuje se na služby spojené se sklizní cukrové řepy. Ke službě využívá speciální sklízeče na cukrovou řepu značky HOLMER TERRA DOS, které se vyrábí v SRN. Jedná se o špičkové výrobky vyžadující maximální odbornost.
Více informací zde

an image

Úklidová společnost HOME PARTNER s.r.o. poskytuje servisní dodavatelský úklid v administrativních objektech, bankovních, finančních, pojišťovacích úřadech a institucích, průmyslových podnicích apod. Ve zdravotnických zařízeních je pravidelný úklid zajištěn včetně dezinfekce. Jako speciální úklidy provede úpravy podlahových ploch – polymerizace nebo mytí ve výškách.
Pro Váš dům nebo domácnost zajistí standardní pravidelný i jednorázový úklid např. mytí oken, čištění nebo praní textilních žaluzií, čištění koberců, čištění čalouněného nábytku, postavební a předkolaudační úklidy, generální úklid po malování nebo rekonstrukcích.
Prvořadým úkolem společnosti HOME PARTNER s.r.o. je vysoká jakost poskytovaných služeb a jejich bezpečnost vzhledem k životnímu prostředí při současném dodržení konkurenceschopných cen a vysoké spokojenosti zákazníků i pracovníků.
Více informací zde

an image

Stavební společnost MORAVOSTAV Brno se svým charakterem řadí mezi významné firmy střední velikosti s celorepublikovou působností. Její obrat se za poslední tři roky pohybuje kolem 800 mil. Kč a průměrně zaměstnává 200 lidí v odborných profesích.
Akciová společnost MORAVOSTAV Brno vznikla v roce 1992 transformací státního podniku MORAVOSTAV Brno jako nástupnické organizace bývalých Pozemních staveb.
Základní předměty podnikání:
- provádění stavebních prací, výkonů a dodávek stavebních částí objektů a staveb v oborech pozemního stavitelství, a to jak ve formě vlastních investic (developmentu), tak jako dodavatel staveb pro jiné investory
- výroba cementových výrobků
- montáž, revize, opravy a údržba vyhrazených elektrických zařízení
- realitní činnost
Více informací zde

        Na této stránce bychom chtěli poděkovat sponzorům, kteří podporují naši činnost. Svými výkony a výsledky se budeme snažit o získání co největšího počtu navštěvtěvníků našich zápasů, internetových stránek a získání co nejvyšší prestiže po sportovní i veřejné stránce a to jak v našem okrese, tak i v Jihomoravském kraji.

         Případným dalším zájemcům, kteří by náš futsalový oddíl podpořili, můžeme nabídnout reklamu na těchto stránkách a samozřejmě reklamu při naší činnosti, formou reklamy na dresech, reklamy na propagačních materiálech či jiným způsobem. Zájemci o spolupráci jsou vítáni a stačí když se obrátí na některého z představitelů klubu.

těmto firmám patří naše velké poděkování za podporu činnosti našeho oddílu a možnosti účasti v ročníku krajského přeboru jihomoravského kraje 2010/2011, který se nám podařilo vyhrát a postoupit do divizní soutěže JM kraje, která v rámci ČR představuje třetí nejvyšší soutěž ve futsale. I v tomto ročníku budeme chtít dobře reprezentovat náš oddíl i naše sponzory. Děkujeme