Lazor - Domus Vyškov
Lazor Cup 2010
Skupina A
Werner Vyškov - JK Letiště Vyškov 4:1
FC United Vyškov - Sapporo Manerov 0:1
FK Orli Bučovice - Werner Vyškov 0:2
FC United Vyškov - JK Letiště Vyškov 1:3
Sapporo Manerov - FK Orli Bučovice 3:0
Werner Vyškov - FC United Vyškov 4:1
Sapporo Manerov - JK Letiště Vyškov 4:2
FC United Vyškov - FK Orli Bučovice 1:3
Werner Vyškov - Sapporo Manerov 1:1
FK Orli Bučovice - JK Letiště Vyškov 1:3
LAZOR CUP 2010 Werner Vyškov JK Letiště-Pneu FAST Vyškov FC United Vyškov Sapporo Manerov FK Orli Bučovice Body Skóre Pořadí
Werner Vyškov LAZOR CUP 2010 4:1 4:1 1:1 2:0 10 bodů 11:3 1.
JK Letiště-Pneu FAST Vyškov 1:4 LAZOR CUP 2010 3:1 2:4 3:1 6 bodů 9:10 3.
FC United Vyškov 1:4 1:3 LAZOR CUP 2010 0:1 1:3 0 bodů 3:11 5.
Sapporo Manerov 1:1 4:2 1:0 LAZOR CUP 2010 3:0 10 bodů 9:3 2.
FK Orli Bučovice 0:2 1:3 3:1 0:3 LAZOR CUP 2010 3 body 4:9 4.
Skupina B
1.FC Jantaři Nevojice - FC Slovan Rozstání 1:3
Lazor Domus Vyškov - Tatran Rousínov 1:1
FC Sokol Bučovice - FC Slovan Rozstání 0:0
1.FC Jantaři Nevojice - Lazor Domus Vyškov 1:2
Tatran Rousínov - FC Sokol Bučovice 5:1
Lazor Domus Vyškov - FC Slovan Rozstání 2:0
1.FC Jantaři Nevojice - Tatran Rousínov 0:2
Lazor Domus Vyškov - FC Sokol Bučovice 3:1
Tatran Rousínov - FC Slovan Rozstání 4:0
1.FC Jantaři Nevojice - FC Sokol Bučovice 0:0
LAZOR CUP 2010 FC Slovan Rozstání 1.FC Jantaři Nevojice Lazor Domus Vyškov Tatran Rousínov FC Sokol Bučovice Body Skóre Pořadí
FC Slovan Rozstání LAZOR CUP 2010 3:1 0:2 0:4 0:0 4 body 3:7 4.
1.FC Jantaři Nevojice 1:3 LAZOR CUP 2010 1:2 0:2 3:4 0 bodů   5:11 5.
Lazor Domus Vyškov 2:0 2:1 LAZOR CUP 2010 1:1 3:1 10 bodů 8:3 2.
Tatran Rousínov 4:0 2:0 1:1 LAZOR CUP 2010 5:1 10 bodů 12:2 1.
FC Sokol Bučovice 0:0 4:3 1:3 1:5 LAZOR CUP 2010 4 body 6:11 3.
1.semifinále Lazor Domus Vyškov - Werner Vyškov 0 : 0 (penalty 1:3)
2.semifinále Tatran Rousínov - Sapporo Manerov 0 : 0 (penalty 2:1)
3.-4.místo Lazor Domus Vyškov - Sapporo Manerov 4 : 1
Finále Werner Vyškov - Tatran Rousínov 2 : 4
Konečné pořadí turnaje Lazor Cup 2010:
1.místo Tatran Rousínov
2.místo Werner Vyškov
3.místo Lazor Domus Vyškov
4.místo Sapporo Manerov
Nejlepší střelec Novotný Tomáš (Sapporo Manerov)
Nejlepší hráč Ondřej Bačovský (Werner Vyškov)
Nejlepší brankář František Slovák (Tatran Rousínov)