Sestava:
Brankář - František Slovák
Obrana: Josef Lička st. - David Benda - Jaroslav Dorko - Martin Rusňák
Útok: Jaroslav Ertl - Jan Mikloška - Martin Lička - Václav Novotný
Branky: David Benda 3, Josef Lička st., Jan Mikloška 3, Rusňák Martin 2, Martin Lička 2, Václav Novotný
Asistence: Jaroslav Dorko, Martin Lička 4, Václav Novotný 4, Jan Mikloška 2
Proti druhému týmu tabulky, který v předzápase porazil vedoucí Sokol Bučovice jsme nastoupili v ještě silnější sestavě a na výsledku i skóre to bylo vidět. Vytvořili jsme poprvé v jarní sezóně dvě čtverky, mladí - staří a v pohodě a v poklidu jsme si zahráli. Skóre otevřeli dva nejstarší hráči, kdy po přihrávce Jardy Dorka se uvolnil Pepa Lička st. a levačkou nekompromisně zakončil. Pak se začala prosazovat především mladší čtverka, ale tak by to mělo vypadat. Opět se hrál dobrý futsal v pohybu a míč létal z nohy na nohu, na což hostující mužstvo jen těžko reagovalo. Nehráli špatně, ale ukázala se kvalita našich hráčů. Díky všem za hru.

Asistence: Jan Mikloška, Jaroslav Dorko 2, Josef Lička st., Martin Rusňák
Proti prvnímu týmu tabulky to byl zvláštní zápas s horším koncem pro nás. V prvním poločase bylo skóre velice vyrovnané a týmy vždy dokázaly odpovědět na gól soupeře, takže poločas skončil 3 : 3. V druhém poločase se zdálo, že by jsme mohli svému soupeři utéct, vedli jsme 5 : 3 a soupeře jsme přehrávali, jenže jsme neproměnili ještě několik šancí a soupeř nás především z brejků tvrdě vytrestal, nejdříve skóre srovnal a nakonec se i radoval z vítězství 7 : 5. Škoda tohoto zápasu, hosté určitě nebyli lepším mužstvem, ale makali, bojovali a dovedli zápas do vítězného konce.

Asistence:
Dorazil nám naštěstí 4. hráč do pole, náš nejlepší střelec Honza Mikloška a tento zápas byl úplně o něčem jiném, navíc soupeř nekladl moc velký odpor a tak jsme si s chutí zahráli i zastříleli.

Asistence: David Gottvald 2, David Benda
Ve třech hráčích v poli jsme toho moc nezmohli a uhráli jsme aspoň trochu přijatelnou porážku. Špatné je, že z 20 hráčů, které máme na soupiskách se nikdo neozve a nedá vědět. Dík patří všem, kteří přišli a zatím většinou chodí.

Asistence: M. Rusňák, T. Rusňák, Gottvald
V dalším zápase nás čekal soupeř, který nás v podzimní sezóně porazil a určitě si chtěli výhru zopakovat, přijeli s dostatečným počtem hráčů, což se u nás zatím nestalo a potvrdili, že na nás zahrát umí. Hned v úvodu se jim z brejku povedlo vstřelit branku, na kterou jsme sice dokázali ihned zareagovat, ale Orli hráli svoji hru zezadu a vyráželi do rychlých brejků. Druhý gól jsme dostali do prázdné přes celé hřiště a pak ještě jeden z brejku. Nutno říct, že naše šance jsme zahazovali velmi dobře a brankář hostů měl velmi dobře postavené tyče, asi 5 v tomto zápase. Navíc brankář podal vynikající výkon a u některých zákroků se asi i sám divil, jak to mohl chytit. Ale toto není omluva na náš výkon, protože se počítají góly a ne tyčky. Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu, kdy jsme se snažili prosadit přes hostující obranu, ale vyšlo nám to jen dvakrát a hostům se podařilo také dvakrát skórovat, takže si odvezli zasloužené vítězství 5 : 3.

Obrana: Josef Lička st. - Jaroslav Dorko
Útok: Martin Rusňák - Tomáš Rusňák - David Gottvald (2.pol.)
Branky: Franta Slovák, Jaroslav Dorko, Jaroslav Ertl, Martin Rusňák
Asistence: Dorko, M. Rusňák, T. Rusňák
Amor se dostavil s 8 hráči do pole a zcela jednoznačně nás v prvním poločase přehrával, vytvořili jsme si několik šancí, ale koncovka byla naší slabinou, proto po prvním poločase byl stav 0 : 7 ve prospěch Amoru. Druhý poločas jsme hráli trochu jiným způsobem a proměnili jsme i pár šancí a výsledek jsme alespoň trochu zkorigovali na 7 : 4, ale na víc jsme v tomto zápase neměli. Amor zakončil své vítězství ještě jedním gólem a uzavřel skóre zápasu na 8 : 4.

Sestava:
Branky: Jan Mikloška 4, Jaroslav Ertl 2, Josef Lička st.

Útok: Martin Rusňák - Jaroslav Ertl - David Dubský
Branky: Martin Rusňák 2, Milan Mašek 2, Josef Lička st.
Asistence: Martin Rusňák 3, Jaroslav Ertl 2

Na první zápas jsem se sešli 4 hráči do pole a dva brankáři, takže nakonec byl David Dubský vítaným hráčem, neboť jsme postupně mohli aspoň na chvíli střídat. Sapporo bylo v celkem dobré sestavě a počtem nás značně převyšovali, takže naše taktika byla jasná, bránit a pokusit se z brejků skórovat. Tato taktika nám vcelku vycházela a trpělivou hrou jsme dosáhli toho, čeho jsme chtěli dosáhnout. Sapporo se ovšem nevzdávalo a vždy se dotáhli na jeden gól. Na poslední náš gól už ale nestačilo reagovat a my jsme se mohli radovat z prvních tří jarních bodů. Velmi dobrý výkon podali Franta Slovák v brance a Milan Mašek, který vydatně podporoval útok a byl stálým nebezpečím pro Sapporo. Ostatní zahráli také velmi dobře a myslím, že výhru jsme si zasloužili.

Asistence: Martin Rusňák, Jaroslav Dorko

V druhém zápase nás čekal další těžký soupeř a navíc nám odešel nejběhavější hráč Milan Mašek, kterého nahradil Jarda Dorko. Začali jsme celkem dobře a získali jsme vedení 1 : 0, gólem Jardy Ertla. Tento stav jsme drželi skoro až do konce poločasu, kdy se hostům podařilo během dvou minut skóre otočit. V druhém poločase se ještě více začala projevovat naše malá ůčast hráčů a hostům se podařilo zvýšit na 4 : 1. Škoda, že v tomto okamžiku nestřílel (ale přihrával) Jarda Dorko do prázdné branky, protože za chvíli se nám podařilo z podobné situace snížit na 4 : 2 a celkem se nám dařilo přehrávat soupeře. Zkoušeli jsme i hru bez brankáře, vyprodukovali jsme několik střel, ale branku jsme pořádně netrefili. Naopak hostům se podařilo zachytit naši rozehrávku a přes celé hřiště uzavřít na 5 : 2. Opět nás v tomto zápase velmi podržel Franta Slovák, který vychytal několik samostatných nájezdů a především Honza Donnenberger byl z něj nešťastný. Hosté vyhráli zaslouženě, nám již v druhém zápase chyběl pohyb a hlavně větší počet hráčů na střídání.

Okresní přebor 13.- 14. kolo 3 body
Sestava na 11. a 12.kolo OP byla: Brankář: Josef Lička st. (1.zápas), Josef Lička ml. (2.zápas) Obrana: Jakub Gália, Martin Hlaváček, Jarda Dorko (1. zápas), Josef Lička st. (2. zápas) Útok: Jara Ertl, Honza Mikloška, Jirka Růžička
Lazor-Domus Vyškov B - Sokol Bučovice B 2:12 (0:7)
Branky: Honza Mikloška, Jirka Růžička
Lazor-Domus Vyškov B - Orli Bučovice 4:3 (3:2)
Branky: Josef Lička ml., Honza Mikloška 3
Okresní přebor 11.- 12. kolo 3 body
Sestava na 11. a 12.kolo OP byla: Brankář: František Slovák (1.zápas), Josef Lička ml. (2.zápas) Obrana: Martin Rusňák, Martin Lička, Václav Novotný Útok: Jara Ertl, Mira Gibala (1.zápas), Zdeněk Labuda (2.zápas), Tomáš Rusňák, František Slovák (2.zápas)
Amor Vyškov B - Lazor-Domus Vyškov B 0:1 (0:0)
Branky: Martin Lička
Orli Vyškov - Lazor-Domus Vyškov B 8:3 (4:0)
Branky: Josef Lička ml., Václav Novotný, František Slovák
Okresní přebor 9.- 10. kolo 6 bodů
Sestava na 9. a 10.kolo OP byla: Brankář: Josef Lička ml. Obrana: Martin Rusňák, Martin Lička, Václav Novotný Útok: Josef Lička st., Jara Ertl, David Gottvald, Jakub Horvath
Sapporo Manerov B - Lazor-Domus Vyškov B 3:10 (1:6)
Branky: Kuba Horváth 5, Jara Ertl 3, David Gottvald, Vašek Novotný
Fifák Nouzka - Lazor-Domus Vyškov B 5:8 (2:3)
Branky: Kuba Horváth 3, Martin Lička, Pepa Lička ml., Pepa Lička st., Vašek Novotný, Martin Rusňák
Okresní přebor 7.- 8. kolo 6 bodů
Sestava na 7. a 8.kolo OP byla: Brankář: Josef Lička ml. Obrana: Martin Rusňák, Zdeněk Labuda, Filip Novotný Útok: Josef Lička st. (1.zápas), Honza Mikloška, Jara Ertl, David Gottvald, Jakub Horvath
Literpool Studnice - Lazor-Domus Vyškov B 3 : 6 (1 : 3)
Zápas se odehrál na pěkném areálu ve Studnicích, kde čáry jsou udělány metlou v písku, který je na hřišti a vzdálenost od rohu hřiště k brance je přibližně 5 m a navíc v termínu, kdy většina hráčů hraje velký fotbal. Scházeli jsme se horko, těžko a na první zápas jsme jeli v 6 lidech. Hřiště je ale stejné pro obě mužstva a tak jsme mohli předvést, jak na tom jsme, když je na vše méně času a prostoru. Zapás jsme jako obvykle začali chybou a soupeř nám z prvního útoku vstřelil gól, na který jsme po nějaké chvíli odpověděli naším nejlepším střelcem Honzou, který dvěmi slepenými góly otočil skóre zápasu. Do poločasu vstřelil ještě jednu branku a mohl slavit hatrick.
Zápas jsme měli vcelku pod kontrolou, zvýšili jsme na 4 : 1, dorazili mladíci a mysleli jsme, že se nemůže nic stát. Soupeř však bojoval, my jsme neproměnili několik velkých šancí, a soupeři se podaříli dvěma góly snížit na 4 : 3, což je povzbudilo a snažili se o vyrovnání. To jsme ovšem nepřipustili a dvěma góly v závěru potvrdili své vítězství.
Branky: Martin Rusňák 1, Honza Mikloška 4, David Gottvald
Krásensko 04 - Lazor-Domus Vyškov B 5 : 6 (1 : 2)
Druhý zápas i podle výsledku byl daleko dramatičtější a bojovalo se až do závěrečného hvizdu. Začali jsme našim obvyklým začátkem. Dostali jsme gól "Z PŮLKY", na který náš vynikající brankář Pepa nestačil zareagovat a mezi nohama mu balón prošel do sítě. Scénář předchozích zápasů se naštěstí opakoval a do poločasu jsme se ujali vedení 2 : 1.
Po přestávce se nám podařilo zvýšit náskok na 3 : 1, ale soupeř stále bojoval a vyrovnal na 3 : 3. Pak se znovu prosadil náš nejlepší střelec Honza a dvěma góly nám vrátil vedení. Ale ani to nám nestačilo a soupeř asi 2 - 3 minuty před koncem vyrovnali na 5 : 5. Naštěstí měl soupeř již 5 faulů a toho se nám podařilo využít a ze dvou desetimetrových kopů se Honzovi podařilo strhnout vedení a i vítězství na naši stranu. Honza si opět polepšil v tabulce střelců 8 góly v těchto zápasech.
Branky: Filip Novotný, Honza Mikloška 4, David Gottvald, Jaroslav Ertl
Okresní přebor 5.-6. kolo 6 bodů
Sestava na 5. a 6.kolo OP byla: Brankář: Franta Slovák, Obrana: Martin Rusňák, Martin Hlaváček (1.zápas), Martin Lička (2.zápas), Václav Novotný (2.zápas) Útok: Josef Lička st. (1.zápas), Honza Mikloška, Jara Ertl, David Gottvald, Jan Kopáček (2.zápas)
Lazor-Domus Vyškov B - Pivovar Vyškov B 11:3 (5:1)
Naše zápasy s Pivovarem měly vždy dobrou úroveň a správný náboj. Pivovar se proti nám téměř vždy sešel ve velmi dobré sestavě a i nyní byla jeho sestava velmi dobrá. Naše sestava byla také dobrá, ale obával jsem se, že na Pivovar to stačit nebude. Začátek jako by mi dával za pravdu a po první akci Pivovaru jsme prohrávali 0 : 1. Pak začal čarovat náš mág v brance Fana a už našim soupeřům v 1. poločase žádnou branku za svá záda nepustil. A my jsme se začali prosazovat naší hrou a v poločase byl na ukazateli skóre (od Pivovaru) stav 5 : 1. Některé akce, po kterých padly branky stály opravdu za to.
Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu jako první, Pivovar se snažil útočit a zapomínal na obranu, což nám vyhovovalo a svůj náskok jsme neustále zvyšovali. Fana v brance stále čaroval a i přes dva obdržené góly nás výrazně podržel. Na závěr vstřelil gól Pivovaru nejstarší hráč (od nikoho staršího asi gól ještě nedostali) a uzavřel skóre na 11 : 3, což je asi naše dosud nejvyšší výhra nad Pivovarem.
Branky: Martin Rusňák 4, Jara Ertl 2, Honza Mikloška 2, Martin Hlaváček, David Gottvald, Josef Lička st.
Lazor-Domus Vyškov B - United Vyškov 8:3 (2:3)
Zápas s United jsme nezačali dobře. Sice jsme měli víc balón na svých kopačkách, ale soupeř trestal z rychlých brejků naše chyby. O poločase jsme prohrávali 3:2. Druhý poločas jsme se zlepšili v obraně a soupeře k ničemu už nepustili. Začalo se dařit proměňování šancí a tak jsme druhý poločas vyhráli jednoznačně 6:0 a celkově 8:3.
Branky: Martin Rusňák 2, Honza Mikloška 2, Václav Novotný 2, Honza Kopáček, David Gottvald
Okresní přebor 3.-4. kolo 6 bodů
Sestava na 3. a 4.kolo OP byla: Brankář: Franta Slovák, Obrana: Martin Rusňák, David Gottvald, Mira Gibala, Útok: Josef Lička st., Honza Mikloška, Jara Ertl, Tomáš Rusňák, Kuba Horváth, Dominik Urbančok
FC Kloboučky B - Lazor-Domus Vyškov B 2:7 (1 : 4)
Tento zápas se odehrál plně v naší režii, po vyrovnaném začátku a velmi dobré hře soupeře v úvodu, který se ujal vedení, se nám podařilo brzy vyrovnat a vzápětí přidat další branku a pak to bylo už jen otázka skóre. Všichni zahráli zodpovědně, dobře se bránilo a útok podporovali obránci, a byla to hra, na kterou se dalo dívat. Několikrát nás podržel brankář, takže jsme s výsledkem i výkonem spokojeni.
Branky: Jara Ertl 2, Honza Mikloška 2, Martin Rusňák, Dominik Urbančok, Tomáš Rusňák
Hvězdlice - Lazor-Domus Vyškov B 4:6 (2 : 4)
Druhý zápas z naší strany nebyl tak vydařený. Do zápasu jsme nastupovali s tím, že soupeř je slabší než předchozí, takže se nám nemůže nic stát. Opak byl pravdou a asi po 5 minutách jsme prohrávali 2 : 0, pak se naše hra zlepšila a dočkali jsme se vyrovnání a do poločasu i vedení 4 : 2. Druhý poločas se podobal našemu začátku, naši hráči se nevraceli tak zodpovědně jako v 1. zápase a mohlo být drama. V těchto okamžicích nás opět podržel Franta, který několikrát chytil soupeři jasné góly. Udržovali jsme si stále odstup 2 gólů a o toto skóre i zápas skončil. Z našeho pohledu to nebyl příliš vydařený výkon, chyběla bojovnost a hráli jsme chodící futsal.
Branky: Tomáš Rusňák 3, Martin Rusňák 2, Honza Mikloška
Okresní přebor 1. kolo
na první kolo OP jsme se sešli v sestavě: Brankář - Franta Slovák, Obrana - Víťa Novotný, Filip Novotný, Martin Lička, Útok - Jarda Ertl, Pepa Lička st., Honza Mikloška, David Gottvald.
Lazor-Domus Vyškov - JČ Marefy 6 : 3 (3 : 1)
zápas s Marefama jsme pojali dosti laxně a na samotné hře to bylo znát, málo pohybu znamenalo, že zápas byl stále brankově vyrovnaný a i když jsme si udržovali náskok, tak to nebyl z naší strany vydařený zápas.
Branky: Honza Mikloška 2, Martin Lička 2, Víťa Novotný 2.
Lazor-Domus Vyškov - Bučanda Slavkov 7 : 4 (5 : 2)
druhý zápas byl z našeho pohledu mnohem kvalitnější, bylo to i soupeřem, který zvítězil nad Letištěm 11 : 0 a tak jsme očekávali těžký zápas. Přístup našich hráčů k tomuto zápasu byl viditelně lepší a hráli jsme futsal, kterým jsme našeho soupeře přehráli a dobrou hrou jsme dokráčeli k druhému vítězství. Střelcem tohoto utkání byl Honza Mikloška, který vstřelil 4 góly.
Branky: Honza Mikloška 4, Martin Lička, Víťa Novotný, Jara Ertl
Okresní přebor 17. kolo 3 body
Sestava na 17.kolo OP byla: Brankář: Josef Lička ml. Obrana: Josef Lička st., Václav Novotný, Martin Rusňák Útok: Jara Ertl, Jan Mikloška, Jiří Růžička
Lazor-Domus Vyškov B - JK Letiště Pneu-Fast 13:5 (7:2)
Branky: Jiří Růžička 5, Jan Mikloška 3, Josef Lička ml. 2, Martin Rusňák 2, Jara Ertl
Okresní přebor 15.- 16. kolo 6 bodů
Sestava na 15. a 16.kolo OP byla: Brankář: Josef Lička ml. Obrana: Jarda Dorko (1. zápas), Josef Lička st., Miroslav Gibala (2. zápas) Útok: Jara Ertl, Honza Mikloška (2. zápas), Franta Slovák
Lazor-Domus Vyškov B - Nafta Mouřínov 13:3 (5:0)
Branky: Jaroslav Ertl 6, Josef Lička st. 3, Josef Lička ml. 2, Franta Slovák, Jarda Dorko
Zápas s posledním týmem tabulky, který navíc nastoupil pouze v 5 hráčích byl jednostrannou záležitostí a bylo to jen otázkou skóre.
Lazor-Domus Vyškov B - TJ Mouřínov 6:4 (1:0)
Branky: Josef Lička st., Honza Mikloška 5
Tento zápas byl podstatně náročnější a proti dvěma hostujícím čtverkám jsme zvolili taktiku, která platila i minulý týden proti tehdy vedoucímu celku Orlům Bučovice. S touto taktikou jsme dosáhli dalšího důležitého vítězství, které nám do příštího pátku, kdy dohrávají své zápasy Sokol Bučovice B a Orli Bučovice, zatím první místo v tabulce OP. Zbývá nám dohrát zápas proti Letišti a tímto zápasem uzavřeme první polovinu sezóny, ve které jsme pouze dvakrát prohráli.